کنفرانس ieee چیست؟ اطلاعات کامل از پذیرش، رویدادها و همایش‌های ieee

کنفرانس ieee

محققان یا دانشجویانی که تحقیقات خود را به صورت یک مقاله مکتوب کرده باشند، معمولاً این کار را با هدف چاپ در یک مجله علمی و یا گرفتن پذیرش از یک کنفرانس علمی انجام می‌دهند. مقالات از نظر محل انتشار دارای انواع مختلفی هستند. یکی از انواع تقسیم بندی‌هایی که برای مقالات از منظر محل چاپ شدن در نظر گرفته‌اند، تقسیم مقالات به 2 گروه مقالات ژورنالی و مقالات کنفرانسی است. همان طور که از نام این 2 گروه مشخص است، مقالات ژورنالی به منظور چاپ شدن در یک مجله علمی و مقالات کنفرانسی به منظور گرفتن پذیرش از یک کنفرانس علمی تهیه می‌شوند. سالانه کنفرانس‌های فراوانی با موضوعات متنوع در سراسر دنیا برگزار می‌شوند که هر کدام مقالات متعددی را در موضوع تخصصی خود مورد پذیرش قرار می‌دهند. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی به کنفرانس ieee و مقالات ieee بپردازیم.

 

کنفرانس ieee سالانه به طور متعددی در کشورهای مختلف و در سراسر جهان برگزار می‌شود و هدف آن پیشبرد سطح تکنولوژی در زمینه برق و الکترونیک است.
کنفرانس ieee سالانه به طور متعددی در کشورهای مختلف و در سراسر جهان برگزار می‌شود و هدف آن پیشبرد سطح تکنولوژی در زمینه برق و الکترونیک است.

کنفرانس ieee چیست؟

Ieee یا همان آی تریپل ای به طور اختصاری نشان دهنده عبارت The Institute of Electrical and Electrics Engineers و به معنای موسسه مهندسان برق و الکترونیک است. این موسسه در سال 1963 تاسیس شده است و هدف آن کمک به پیشبرد فناوری و تکنولوژی به ویژه در زمینه برق و الکترونیک است. این موسسه بیش از 30 درصد انتشارات مرتبط با برق و الکترونیک در سراسر دنیا را مورد حمایت خود قرار می‌دهد و سالانه کنفرانس‌های متعددی را در کشورهای مختلف از جمله ایران برگزار می‌کند.

کنفرانس‌ها، رویدادها و همایش‌های ieee توسط متخصصان صنعت تشکیل می‌شود و رویدادهای ابتکاری با کیفیت بالا را تحت پوشش قرار می‌دهد.

کمیته کنفرانس ieee

کمیته کنفرانس ieee رویدادها، استراتژی‌ها و سیاست‌های کنفرانس ieee را شکل می‌دهد. وظیفه این کمیته نظارت بر فعالیت‌های مربوط به کنفرانس‌های ieee و رعایت سیاست‎‎های ieee در سرتاسر دنیا است (تعداد این کنفرانس‌ها به بیش از 1800 مورد در سال می‌رسد).

انتشارات کنفرانس ieee

ieee نشریات برتر کنفرانسی را در زمینه‌های مختلف تکنولوژی که توسط دانشگاه‌ها و صنعت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌اند، تولید می‌کند. مقالاتی که برای گرفتن پذیرش در کنفرانس ieee ارسال می‌شود، بایستی از روند صحیح مقاله که برای بررسی و انتخاب شدن تعیین شده است، پیروی کنند. نویسندگان مقالات می‌توانند قبل از ارسال مقاله استانداردهای تعیین شده برای نگارش مقاله ieee و فرمت مقاله ieee را مورد بررسی قرار دهند و مقاله خود را با این استانداردها تطبیق دهند. برای اطلاع از این استانداردها می‌توانید روی این آدرس کلیک کنید.

 

ieee نشریات برتر کنفرانسی را در زمینه‌های مختلف تکنولوژی که توسط دانشگاه‌ها و صنعت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌اند، تولید می‌کند.
ieee نشریات برتر کنفرانسی را در زمینه‌های مختلف تکنولوژی که توسط دانشگاه‌ها و صنعت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌اند، تولید می‌کند.

دریافت و پذیرش مقالات توسط کنفرانس ieee

موسسه ieee یک انجمن و تالار گفتگوی مناسب برای نویسندگان و ارائه دهندگان مقالات در زمینه‌های مختلف فراهم می‌کند. این موسسه به صورت مکرر مهلت پذیرش مقاله در زمینه‌های مختلف را به روز رسانی می‌کند و از طریق این آدرس اینترنتی در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

رویدادها و همایش‌های محلی توسط ieee

موسسه ieee برای اعضای خود و همچنین داوطلبان مختلف فرصت‌های ارتباطی مختلفی را از طریق برگزاری همایش‌ها، رویدادها و کنفرانس‌های گوناگون فراهم می‎کند.

آیا تا به حال تجربه ارسال و پذیرش توسط کنفرانس ieee را داشته‌اید؟ چه تجربه‌ای از مراحل ارسال، پذیرش و مفید بودن آن در رزومه‌تان دارید. تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *