سوالات متدوال

Frequently Asked Questions


سرقت علمی با همکاری سرویس های بین المللی ارائه دهنده این خدمات، به پژوهشگران عزیز ارائه می شود. و روند کار به این صورت است که کاربران مقاله خود را برای کارشناسان ما ارسال می کنند و کارشناسان ما گزارش مشابهت متن را از سرویس های بین المللی دریافت کرده و برای کاربر می فرستند.

ارسال مقاله می تواند از طریق پورتال کاربری و بخش درخواست (تیکت) و یا از طریق ایمیل، انجام گیرد.

برای ورود به پورتال کاربری کلیک کنید

آدرس ایمیل ما: Journalshub@gmail.com

کاربران می توانند برای ارسال مقاله خود و اطلاع رایگان از امتیاز نگارشی آن از قسمت پورتال کاربری و یا فرم های تماس سایت و همچنین ایمیل ادرس های ما استفاده کنند.

برای ورود به پورتال کاربری کلیک کنید

آدرس ایمیل ما: Journalshub@gmail.com

پیشنهاد مجلات مناسب توسط کارشناسان ما و بر اساس زمینه تخصصی مقاله شما و همچنین تجربه و آشنایی کارشناسان ما با مجلات مختلف، انجام می گیرد.

کاربران، تمام مقاله خود و یا عنوان و چکیده را برای کارشناسان ما ارسال می کنند و همچنین در صورت تمایل می توانند الزامات پذیرشی از قبیل حداکثر زمان پاسخ دهی و سایر موارد را نیز، مشخص کنند. با توجه به این پارامترها، کارشناسان ما بهترین و مناسب ترین مجله برای چاپ مقاله مورد نظر را مشخص کرده و به اطلاع کاربران می رسانند.

برای ورود به پورتال کاربری کلیک کنید

آدرس ایمیل ما: Journalshub@gmail.com

از پارامترهای زیادی می توان برای بررسی اعتبار مجلات استفاده کرد که تقریبا همه آن ها در سایت ما پوشش داده شده اند. پس از بررسی عدم وجود مجلات در لیست سیاه باید با توجه به خواسته ها و الزامات دانشگاه یا مرکز پژوهشی خود نسبت به انتخاب مجلات اقدام کنید.

به طور مثال برخی از دانشگاه ها فقط مجلات با رتبه های Q1 و Q2 را قبول می کنند. اگر الزامی در این مورد وجود نداشته باشد پارامتر ایمپکت فاکتور به صورت معمول برای رتبه بندی و بیان اهمیت مجله علمی به کار می رود. ولی به طور مثال پارامتر آیگن فاکتور نسبت به ایمپکت فاکتور، پارامتر مناسب تری برای مقایسه مجلات است و نتایج آن قابل اعتمادتر هستند.

طبق گته انتشارات معتبر الزویر نزدیک به نیمی از مقالات ارسالی برای آن انتشارات پیش از ارسال به داوری و فقط به دلایل نگارشی رد می شوند. در حقیقت کیفیت متن نیمی از مقالات پایین تر از استاندارهای الزویر است.

علاوه بر این، داشتن متن روان و با کیفیت می تواند تاثیر مثبتی بر روی داور و همچنین خواننده مقاله بگذارد. رضایت خوانندگان نیز موجب افزایش ارجاع به مقاله شما و در نتیجه بهبود جایگاه علمی نویسندگان مقاله، می شود.